Як отримати в БК Олімп бонус за реєстрацію

БК Олімп має два варіанти – легальний російський, розташований за адресою olimp.bet, і офшорний, розташований за адресою olimp.com. Сайти не пов’язані між собою юридично, але мають схожий дизайн, виконаний в бордових тонах, і лінію. На відміну від легального російського сайту, на офшорному Олімпі є розділ онлайн азартних ігор. Однак, на відміну від інших офшорних варіантів, більш привабливі бонуси надає саме легальний в Росії Олімп. На офшорному Олімпі немає бонусів за реєстрацію для нових клієнтів.

Акція «У кого більше»

Це головна бонусна акція, що проводиться на офшорному Олімпі для спортивних бетторов. В ході акції «У кого більше» контора розігрує щодня цінні призи. Для участі в акції гравець повинен зробити якомога більше виграшних ставок. Чим їх буде більше, тим цінніше буде приз.

В акції можуть взяти участь всі гравці, які зроблять ставку з коефіцієнтом в діапазоні 1,60-1,69, і дадуть свою згоду на участь в акції, натиснувши на кнопку «Взяти участь» в меню «Історія ставок». Мінімальний розмір ставки дорівнює еквіваленту 100 російських рублів.

Після того, як ставка зроблена, її слід додати в список ставок, які беруть участь в акції. Зробити це можна в меню «Історія ставок», встановивши відповідну галочку. Причому, зробити це потрібно протягом двох хвилин після того, як була зроблена ставка.

В акції перемагає учасник, який зробить найбільшу кількість виграшних ставок. У разі рівного розподілу коефіцієнтів більш високе місце займає той гравець, який зробив останню переможну ставку за часом раніше.

У конкурсі можна брати участь необмежене число разів. У разі, якщо серія ставок була програна, можна починати грати з останнього виграшного коефіцієнта. Кожен учасник може відстежувати успішність своїх ставок і ставок конкурентів на спеціальній сторінці, де транслюються логіни всіх учасників конкурсу, а також статус їх ставок і максимальний коефіцієнт, який набраний лідером в даний момент.

Дана акція проводиться щодня. Переможцями вважаються десять учасників, які набрали більшу кількість балів. Розмір призового фонду оголошується на наступну добу в 20:00 за московським часом.

Розподіл призового фонду:

  •     1 місце – 50% призового фонду
  •     2 місце – 20%
  •     3 місце – 10%
  •     4 – 5 місце – 5%
  •     6 – 10 місце – 2%

Бонус до 10% на експрес

Бонус – спеціальна подія з фіксованим коефіцієнтом, яке Букмекерська контора додає в експреси з коефіцієнтом 2.5 і вище. Коефіцієнт бонусу залежить від кількості подій в експресі, і коливається від 1,02 (для експреса з двох подій) до 1,1 (для експресів з 10 і більше подій).

(Visited 2 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *