Як отримати бонус від Fonbet при реєстрації

У квітні 2020 року «синій Фонбет» перестав існувати. Сайт fonbet.com закрився остаточно і безповоротно. Нагадаємо, що до цього моменту було два Фонбет – офшорний fonbet.com і легальний російський fonbet.ru. На думку експертів, такий крок з боку офшорного букмекера, який явно пов’язаний з легальним, зроблений в світлі можливого блокування рахунків з боку провідних банків Росії, зокрема Ощадбанку. Гравцям будуть блокувати їх банківські картки за поповнення рахунків у нелегальних букмекерів. Тому, отримати якісь бонуси при реєстрації в синьому Фонбет не вийде, оскільки самої контори вже не існує.

Що стосується «червоного» Фонбет, то букмекер працює на легальній основі, за ліцензією ФНС РФ. Правда, до реєстрації приймаються тільки громадяни РФ. Тому, якщо у гравця немає російського паспорта, зареєструватися в fonbet.ru не вийде.

Бонус на перший депозит в червоному Фонбет

  1. Громадяни РФ, які успішно пройшли реєстрацію в легальному Фонбет, можуть розраховувати на отримання бонусу на перший депозит.
  2. Умови отримання бонусу на перший депозит в Фонбет:
  3. Пройти на fonbet.ru стандартну процедуру реєстрації.
  4. Поповнити свій ігровий депозитний рахунок на 500 рублів або більше. Загальна сума бонусу буде дорівнювати розміру першого поповнення депозиту (мінімум 500 рублів, максимум 10 тисяч рублів). Тобто, якщо гравець внесе мільйон рублів бонус на перший депозит все одно не буде більше 10 тисяч рублів.
  5. Бонус нараховується фрібетамі по 500 і 1000 рублів.
  6. Далі гравець повинен відігравати отримані фрібети. Перший фрібет, який буде 500 рублів, треба відіграти на суму в 2,5 тисячі рублів.
  7. Далі гравцеві будуть нараховуватися фрібети, які треба буде відігравати в десятикратному розмірі.
  8. Всі фрібети повинні бути відіграні за 30 днів з моменту першого поповнення свого ігрового депозиту гравцем.
  9. Фрібети відіграються ставками типу «ординар», «експрес», «система» з коефіцієнтами не нижче 1,50.

Бонус БК Фонбет на перший депозит досить складний для відіграшу, тому, відіграти його зможуть не всі.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *