Як отримати бонус БК Фаворит при реєстрації

Як правило, БК Фаворит Спорт бонус при реєстрації не нараховує. Але, іноді букмекерська контора пропонує клієнтам спеціальну посилання або промокод Фаворит Спорт. Завдяки таким пропозиціями новий гравець зможе отримати певний бонус за створення аккаунта.

У мережі є спеціалізовані сайти, де можна знайти діючий промокод Фаворит Спорт. Якщо гравець введе на сайті Фаворит промокод при реєстрації, то йому може бути запропонований бездепозитний бонус, подарунок після першого поповнення рахунку або безкоштовна ставка. Надану суму потрібно відіграти, тобто зробити на неї ставки. Умови бонусу Фаворит завжди прописує на сайті, і перед тим як брати участь в цій акції, обов’язково варто з ними ознайомитися.

Бонус на перший депозит Favorit пропонує тільки новим клієнтам, але створювати заради цього другий аккаунт не можна, інакше адміністрація контори звинуватить гравця в шахрайстві. Якщо реєстрація на сайті не принесла коштів на бонусний рахунок – у контори є інші акційні пропозиції.

Ставка без ризику

Одне з кращих пропозицій букмекера, що відрізняє його на ринку беттінга, – страховка ставки. Букмекер дає можливість гравцям укласти парі, за яке не доведеться платити в разі програшу. По суті, це безкоштовна ставка, але з невеликими обмеженнями: опція працює для ординарій з коефіцієнтом від 1,5 або експресів із загальним коефіцієнтом вище 2,5. Максимальна сума не повинна перевищувати 500 гривень. Після укладення парі сума списується з рахунку, але в разі поразки гроші повертаються назад. Акція одноразова, в ній може взяти участь новий гравець після реєстрації, і на це у нього буде десять днів.

Програма лояльності

Кожен гравець, що робить в БК ставки з коефіцієнтом вище 1,05, автоматично стає учасником програми лояльності. Реєстрація в програмі дозволяє:

  1. накопичувати окуляри статусу;
  2. підвищувати власний рейтинг;
  3. отримувати часткову компенсацію програних ставок;
  4. більше вигравати на ставках типу “експрес”.

Також на сайті працює спеціальний магазин, в якому накопичені бали можна обміняти на подарунки.

Умови отримання бонусу

Бонуси і окуляри статусу пов’язані. По-перше, елітні подарунки можуть отримати тільки користувачі БК з високим статусом. По-друге, чим вище статус, тим більше бонусних балів можна отримати за кожну ставку. По-третє, більш високий рівень дозволяє отримати більший відсоток компенсації програних ставок.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *