Як отримати бонус за реєстрацію в БК 1xbet

БК 1xbet одна з найбільш «щедрих» контор, яка не скупиться на роздачу найрізноманітніших бонусів, які тільки взагалі можна придумати. Крім класичного бонусу «На перший депозит», 1xbet пропонує такі бонуси, як «Повторний депозит», «На день народження», «щаслива п’ятниця», «Середовище, множимо на 2» і багато-багато інших.

Бонус на перший депозит від 1xbet до 3000 грн

Це класичний вид бонусу, який надає будь-яка мало-мальськи поважає себе БК. Даний бонус нараховується гравцям вперше зареєструвалися на 1xbet.

Як отримати бонус на перший депозит на 1xbet? Досить нескладно, для цього необхідно зробити наступне:

 1. Пройти стандартну процедуру реєстрації та ідентифікації на 1іксбет. Як і при реєстрації на будь-який інший БК, необхідно вводити достовірні дані, щоб уникнути згодом проблем зі службою підтримки, зокрема, при виведенні зароблених грошей.
 2. Після успішного завершення процедури реєстрації та ідентифікації треба закинути на свій депозит певну суму грошей. Саме на цю суму контора видасть вам бонус, який не буде перевищувати 3000 грн.
 3. Якщо ви все зробили правильно, контора нарахує вам бонус, рівний розміру першого поповнення, але не більше 3000 грн.

Правила нарахування бонусу на перший депозит:

 1. Перше поповнення свого основного рахунку ви повинні робити на суму не менше 10 грн, інакше бонус вам не нарахують. Однак, і мільйон відразу закидати на депозит не слід, бо «стелю» бонусу 1іксбет обмежує в 3 тисячі грн.
 2. Якщо хочете отримати даний вид бонусу, не забудьте дати свою згоду. Для цього треба в своєму особистому кабінеті на 1іксбет поставити «галочку» біля опції “Брати участь в бонусних акціях”.
 3. Якщо все зроблено правильно, чекайте надходження бонуса.

Як конвертувати віртуальний бонус в реальні гроші:

 1. Для цього ви повинні відіграти бонус протягом 30 днів з моменту реєстрації. Якщо цього зроблено не буде, бонус «згорить» разом з виграшами по ньому, якщо такі були.
 2. Бонус треба відігравати в 5-ти кратному розмірі на ставках типу «експрес»:
 3. У «експресі» повинні бути 3 події (можна більше, менше не можна), з коефіцієнтами не нижче 1,40.
 4. Дати старту подій повинні укладатися в терміни дії бонусу.
 5. У разі успішного відіграшу бонусу виграна сума зараховується на основний рахунок беттора, але не більше розміру самого бонусу.
 6. Бонус вважається програною, якщо по завершенню акції залишок на бонусному рахунку гравця менше суми мінімальної ставки.
(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *