Як отримати бонус Vbet за реєстрацію

Офшорна букмекерська контора VBET своїм клієнтам пропонує досить велику бонусну програму, в якій пропонується багато різних акцій, як для спортивного беттінга, так і для ігрового гемблинга.

Бонус за реєстрацію

Кожен новий клієнт, який успішно пройшов реєстрацію на VBET, може розраховувати на отримання фрібета в розмірі € 20. Для цього слід виконати наступні кроки:

  1. Відкрити і верифікувати аккаунт на VBET
  2. Перейти в розділ бонусів, активувати і отримати бонус
  3. Зробити депозит мінімум в розмірі € 20
  4. Зробити ставку на суму не менше € 10 на три події протягом 14 днів, з коефіцієнтом не менше 1,30.
  5. Фрібет буде перерахований протягом 10 хвилин після того, як ставка буде повністю розрахована.
  6. Кваліфікаційними для даної акції вважаються тільки депозити, зроблені через платіжні системи Wirecard і Astropay (Direct24).
  7. Кваліфікаційна ставка повинна бути зроблена на реальні гроші.

Фрібет повинен бути відіграний ставками типу ординар або експрес з коефіцієнтами не нижче 1,50. Термін відіграшу фрібета становить 2 тижні з моменту відкриття аккаунта.

Інші  бонуси

Фрібет € 20 на ставки з настільного тенісу. Гравець повинен зробити 5 ставок-ординарій в прематче або лайв на суму в 20 євро на матчі з настільного тенісу з мінімальним коефіцієнтом від 1,50. Гравцеві буде нарахований фрібет в розмірі € 20 (або еквівалент в іншій валюті).

Розіграш призів. Створіть комбінацію мінімум з 3 ставок, і Ваш виграш стане ще більше з бонусом SUPER COMBI. Гравець отримає відсоток від виграшу в якості бонусу. Відсоток суми виграшу залежить від кількості позицій, включених в комбінації.

Вітальний бонус до € 100 на кіберспорт. Просто зробіть перший депозит мінімум в розмірі € 10, і VBET надасть вам безкоштовний бонус. Треба перейти в розділ бонусів в акаунті і отримати вітальний бонус на Esports. Зробити перший депозит в розмірі від € 10 до € 100, і отримати бонус. Отриманий бонус відіграється протягом 15 днів ставками типу ординар в десятикратному розмірі з коефіцієнтами не нижче 1,65.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *