Як отримати бонус в БК Мелбет за реєстрацію

Існує дві букмекерські контори Мелбет. Офшорний Мелбет приймає ставки через сайт melbet.com, легальна російська БК Мелбет працює через сайт melbet365.com. Юридично ці сайти між собою не пов’язані, хоча мають однаковий дизайн і лінію. На офшорному Мелбет крім спортивного беттінга є ігровий гемблінг, тому сайт блокується на території РФ. У той же час, пройти реєстрацію на melbet365.com можуть тільки громадяни Росії.

Офшорна БК Мелбет надає своїм клієнтам бонус за реєстрацію в розмірі 850 грн у вигляді фрібета. Умовою нарахування фрібета є внесення гравцем депозиту в розмірі мінімум 250 грн і ставка всієї суми внесеного депозиту на подію з коефіцієнтом не менше 1.5. Ця пропозиція дійсна тільки для нових гравців MELbet.

 1. Фрібет повинен бути використаний в терміни, не пізніше тридцяти діб з моменту його нарахування.
 2. Безкоштовна ставка повинна бути використана окремо від інших бонусів, якщо такі є.
 3. При відіграші фрібета не враховуються ставки, які були розраховані за коефіцієнтом 1,00.
 4. Відігравати фрібет можна, як на офіційному сайті melbet.com, так і через мобільні додатки.
 5. Фрібет повинен бути проставлений у трикратному розмірі ставками типу експрес не менше, ніж з чотирьох подій з мінімальним коефіцієнтом кожного 1,40 або вище.
 6. Відіграючи фрібет, гравець не може отримати виграш, що перевищує розмір самого фрібета.
 7. Фрібет повинен відіграватися однієї ставки.

100% бонус на перший депозит до 2900 грн

 1. В акції беруть участь гравці, які зробили поповнення свого ігрового рахунку на суму не менше 42 грн.
 2. Бонус на перший депозит нараховується автоматично, після першого поповнення ігрового рахунку, при цьому в особистому кабінеті гравця повинна бути вказана вся необхідна інформація.
 3. Відіграється отриманий бонус в п’ятикратному розмірі через ставки експрес з трьома або більше подіями з мінімальним коефіцієнтом 1,40 або вище.
 4. Необхідна сума для проставлення бонусу може бути зарахована лише після того, як будуть розраховані всі ставки, які були зроблені на цю суму.
 5. Виведення грошей до завершення відіграшу бонусу заборонений.
 6. Гроші можуть бути виведені після того, як вся сума бонусу буде проставлена.
 7. Розмір відіграв бонуса зараховується на основний рахунок гравця, при цьому не може бути зарахована сума, що перевищує розмір самого бонусу.
(Visited 4 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *