Як отримати бонус в БК Бетсіті за реєстрацію

БК Бетсіті має два варіанти – офшорний, і російський легальний. Юридично офшорна і російська контора не пов’язані між собою, але сайти схожі, як дві краплі води. Головна відмінність полягає в тому, що офшорний варіант має розширену лінійку різноманітних можливостей, включаючи ігровий гемблінг і гру на гостьовому рахунку.

Офшорний варіант БК Бетсіті, який доступний за адресою betcityru.com пропонує своїм новим клієнтам бонус на перше поповнення депозитного рахунку. Для нарахування бонусу клієнт повинен зробити поповнення свого ігрового депозиту в розмірі, не менше 1000 російських рублів, 20 доларів, 14 євро, 400 грн, 5200 тенге.

Безкоштовна ставка нараховується клієнту на бонусний рахунок і може бути використана на загальних умовах використання бонусів. Розмір безкоштовної ставки (в залежності від валюти рахунку): 500 російських рублів, 10 доларів, 7 євро, 200 грн, 2600 тенге.

Бонус дійсний протягом місяця, і нараховується відразу по факту здійснення першого депозиту в розмірі не менше зазначеного вище. Ставку за бонуси можна зробити висновок на будь-яку подію і результат. Розмір бонусної ставки не обмежений. Виграш за ставкою за бонуси нараховується на основний рахунок у вигляді чистого виграшу (сума виграшу мінус сума ставки). Виведення коштів з бонусного рахунку неможливий.

Правила бонусної програми

Бонусна програма діє в період з 01.06.2018 по 31.12.2020. Брати участь у програмі може будь-який знову зареєстрований клієнт, який здійснив поповнення першого депозиту в розмірі, не нижчому від зазначеного вище. Безкоштовна ставка буде нарахована на бонусний рахунок клієнта, і повинна бути відіграна. Відіграш вважається за схемою 1 бонус = 1 грошової одиниці (рубля, долара, євро, гривні, тенге).

З бонусного рахунку можна знімати і знімати готівку, оскільки вони такими не є. Бонусний рахунок може бути використаний тільки для укладення ставок.

Якщо бонусна ставка зіграє, на основний рахунок учасника буде зарахована сума, що дорівнює різниці між виграшем за бонусною ставкою і сумою ставки.

У разі, якщо ставка, зроблена на фрібет, буде програна гравцем, то сума цієї ставки спишеться з бонусного рахунку. Фрібет дійсний протягом 30 днів з моменту його нарахування. Букмекерська контора залишає за собою право змінити терміни і умови проведення акції без попереднього повідомлення.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *