Як отримати бонус Pin-Up за реєстрацію

Якщо Ви є новим клієнтом, Ви можете отримати бонус на свій перший депозит в Pin-up максимально до 125% від депозиту, до 10 000 UAH!

  1. Сума бонусу залежить від суми депозиту. При сумі поповнення до 2 000 UAH (від 25 UAH до 1 999 UAH) бонус буде відповідати сумі депозиту.
  2. Для депозитів в сумі від 2 000 UAH до 3 999 UAH, відсоток буде підвищено до 110%!
  3. Максимальний бонус за акції – 10 000 UAH, що дорівнює 125% за депозит в сумі 8 000 UAH.
  4. Бонус може бути відіграний протягом місяця після зарахування, ставками з реального балансу з необхідним коефіцієнтом обороту (вейджер).

Правила отримання бонусу за реєстрацію

На отримання бонусу можуть розраховувати нові клієнти, які успішно пройшли реєстрацію на сайті Pin-up.bet. Щоб отримати бонус, гравець повинен в обов’язковому порядку повністю заповнити свій профіль в акаунті достовірною інформацією. Після цього беттор повинен поповнити свій ігровий депозит в розділі «Спорт». Отриманий бонус гравець повинен відіграти протягом місяця з моменту нарахування бонусу.

Бонус відіграється ставками з коефіцієнтом не нижче 1,70 в 12-ти кратному розмірі. У залік йдуть тільки чисті виграли ставки. Ставки, розраховані з коефіцієнтом 1,00 або «часткове повернення», в залік не йде. До таких ставок відносяться азіатські фори. У разі, якщо гравець робить серію ставок на один і той же подія, то враховуватися буде тільки перша за часом розрахунку ставка. Враховуються експреси, в яких хоча б одна з подій має коефіцієнт не нижче 1,70. При цьому подія має відіграти, і раніше ставок на цю подію бути не повинно.

Робити ставки з бонусного рахунку можна лише до тих пір, поки там є досить бонусів для здійснення ставки. Якщо на бонусному рахунку гравця залишилося менше 5 грн, система автоматично переключиться на ігровий депозит гравця. Після того, як термін відіграшу бонусу закінчився, сума для перекладу з бонусного рахунку на ігровий депозит не може перевищувати 2-кратний розмір від першого бонусного нарахування. Якщо кількість відіграних бонусів більше, на ігровий депозит гравця все одно буде зарахований лише сума дворазового бонусу.

Бонус вважається відіграв, якщо гравець виконав всі умови відіграшу або на реальному і бонусному рахунках залишилися суми менше мінімальної ставки, а в історії нет не розрахованих ставок.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *