Що таке фрібет в ставках на спорт від БК

Привіт всім. Сьогодні я розповім, що таке фрібет в ставках на спорт. Ті, хто знайомий з англійською мовою, напевно, зрозуміють, що фрібет – це безкоштовна ставка (free bet). А що може бути бажанішим «безкоштовної халяви»?

Не варто плутати фрібет з кеш-бонусом. Головна відмінність полягає в тому, що після зробленої ставки, в разі її виграшу, гравцеві зараховується на рахунок тільки сума самого виграшу, а сума фрібет анулюється.

Відповідаючи на питання «що таке фрібет», можна сказати, що «фрібет – це безкоштовна можливість виграти реальні гроші».

Приклад  фрібета

Припустимо, що БК дала вам фрібет в розмірі 100 рублів. Ви зробили ставку на спортивну подію з коефіцієнтом 2,65. Наприклад, такий коефіцієнт на перемогу господарів дали деякі БК на центральний матч 12-го туру АПЛ «Ліверпуль» – «Манчестер Сіті» (10.11.19). Якщо вам пощастило, і мерсисайдці виграли у манкуніанців, сума вашого чистого виграшу складе 165 рублів. Арифметика проста:

  • 100 руб * 2,65 = 265 руб;
  • 265 руб – 100 руб = 165 руб.

Якщо вам не пощастило, і «Лівер» не зміг обіграти «городян», ваш фрібет повністю «згоряє».

Тобто, фактично виходить, що БК дає вам можливість зробити реальну ставку, не вкладаючи при цьому ні копійки грошей. Якщо ставка зіграє, ви отримуєте на свій рахунок виграш за вирахуванням зробленої ставки. Якщо ставка не зіграє, ви нічого не втрачаєте, оскільки ставили не свої гроші.

Як отримати фрібет

На жаль, фрібет в букмекерських конторах дають не так вже й часто. Воно і зрозуміло, хто ж буде наліво і направо розкидатися віртуальними грошима, які можна перетворити в реальні?

Тому, БК фрібет найчастіше використовують, як засіб залучення нових клієнтів. Тут БК повинні дотримуватися певний баланс. З одного боку, все БК борються за свого клієнта (бажано постійного), з іншого боку, ніхто не хоче «смітити» грошима, які, як відомо, «на дорозі не валяються».

Фрібети зазвичай даються в наступних випадках:

  1. новачкам, що поповнив свій рахунок після реєстрації в БК;
  2. як приз переможцям різних розіграшів, вікторин та ін;
  3. за участь в програмах лояльності, коли учаснику нараховуються преміальні бали від кожної зробленої ставки. Після досягнення деякого ліміту, гравець може обміняти зароблені бали на різні «смакоту», в тому числі і ставку фрібет.

Як краще використовувати фрібет

Не варто розраховувати на фрібет в 100 доларів. Більшість БК дають суми близько $ 5-10. Тому, робити ставку з низьким коефіцієнтом навряд чи доцільно. Так, швидше за все, така ставка зіграє, але, що виграє гравець? Наприклад, поставивши на чисту перемогу «Ювентуса» в Турині над “Кальярі”, ви отримаєте на свій рахунок всього $ 1 (при фрібете = $ 10). Не густо.

Кидатися в іншу крайність і брати ставку з дуже високим коефіцієнтом теж не варто. Якщо взяти перемогу «Кальярі» в Турині над “Ювентусом”, то можна виграти близько $ 70-80. Хороші гроші, але ймовірність того, що така ставка зіграє, вкрай мала.

Тому, використовуючи ставку фрібет, краще дотримуватися «золотої середини». Оптимальною, мабуть, буде ставка з двох можливих варіантів. В ідеалі підійде тотал більше / менше. Треба буде вибрати подія з коефіцієнтом, близьким до 2. Наприклад, взяти команду, яка грає результативні матчі, але останні 2-3 гри грала на «менше». Імовірність того, що в наступній грі її «прорве» дуже висока. Ставимо на тотал більше 3,5, де коефіцієнт навіть для «Баварії», «МанСіті» або «ПСЖ», швидше за все, буде вище 2,00, і влаштувалися біля телевізора з поп-корном.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *