Що таке букмекерська контора

Букмекерська контора – це організація, яка укладає парі на гроші з усіма бажаючими, кому це дозволено. Якщо укладена парі виграв гравець – контора виплачує йому фіксований виграш, згідно з коефіцієнтом ставки, на яку полягало парі. Якщо гравець парі програв – розмір його ставки йде букмекерові. У деяких випадках може бути «нічия», коли укладена парі ніхто не виграв, але і ніхто не програв. В такому випадку гравець отримує назад розмір своєї ставки.

У Росії офіційні букмекерські контори (БК) почали з’являтися з 1994 року, вже після розпаду СРСР. Однією з перших БК була нинішня Фонбет. З появою Інтернету стала активно розвиватися онлайнова галузь світового беттінга. Провідні світові букмекерські контори почали приймати ставки через Інтернет ще в кінці минулого століття. У Росії робити ставки через Інтернет було офіційно заборонено до 2014 року, поки не вийшов закон, який регулює онлайн діяльність букмекерських контор.

Станом на початок 2020 року в Росії на легальній основі працюють 19 букмекерських контор. Крім придбання відповідної ліцензії букмекерська контора зобов’язана вступити в одну з двох саморегулівної організації букмекерів, і пройти реєстрацію в одному з двох ЦУПІС (центр обліку прийому інтерактивних ставок). ЦУПІС виступає в ролі фінансової прокладки між гравцем і букмекерською конторою. Рух усіх грошових коштів між гравцем і букмекерів йде тільки через «руки» ЦУПІС. Для гри в легальній букмекерській конторі гравець повинен пройти реєстрацію з ідентифікацією своєї особистості в ЦУПІС, з яким працює ця контора. Така прозорість потрібна для зниження ризику шахрайських дій, як з боку контори, так і з боку гравця.

Букмекерська контора принципово відрізняється від біржі ставок. На біржі ставок гравці грають один проти одного. Біржа всього лише надає майданчик для здійснення укладення парі, і за це бере певний відсоток комісійних з виграшу гравця. У букмекерській конторі гравець укладає парі саме з букмекерів, але на його умовах, які спочатку написані на користь букмекера. Головна перевага букмекера полягає в маржі, яку букмекер закладає в коефіцієнти своєї лінії. Чим вище маржа букмекера, тим в більш невигідних умовах знаходиться гравець. Протиставити маржі гравець може тільки більш правильну оцінку ймовірностей майбутніх подій, і вміле управління своїм банком. Варіюючи розмір своєї ставки гравець може мінімізувати свій програш, і при правильній стратегії отримати виграш.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *