Нелегальні БК з фрібетом за реєстрацію

До нелегальним букмекерських контор можна віднести контори, які працюють по офшорним ліцензіями (Кюрасао, Мальти, Гібралтару і ін.). Ті контори, які працюють за ліцензією тієї країни, де вони здійснюють діяльність, можна віднести до легальних в цій країні. Для того, щоб контора могла працювати за ліцензією, в цій країні повинен бути прийнятий офіційний закон, який регулює діяльність букмекера в Інтернет.

В Україні немає відповідного закону, який би регулював ігрову діяльність в мережі. Тому, все контори можна віднести до нелегальних, але дозволеним.

Офшорні БК не стягують податок з виграшу клієнта. Реєстрація на сайтах офшорних БК досить спрощена, і не вимагає проходження складної процедури верифікації гравця. За всі ці «плюси» гравець розплачується високим ризиком «кидалова» з боку букмекера. Якщо таке станеться, де-факто, скаржитися буде нікому.

Фінансові платежі з офшорними сайтами йдуть через різні електронні гаманці, карти банків-нерезидентів РФ, міжнародні платіжні системи, криптовалюта. Природно, з усього цього держава не має ні копійки.

1xbet

Дуже солідна контора, яка пропонує своєму клієнту величезну лінійку різноманітних акційних пропозицій. З «старту» новий клієнт отримує вітальний бонус за реєстрацію і на перше поповнення рахунку до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відіграються такі «пряники» ставками типу експрес, які треба проставити в п’ятикратному розмірі. У кожному такому експресі має бути не менше трьох подій з кефамі від 1,40.

Marathonbet

Одна з перших контор, яка почала працювати на ринку беттінга. «Марафонці» досить скупі на роздачу різноманітних бонусів, особливо, для нових клієнтів. На сайті діє програма лояльності, в рамках якої постійним клієнтам можуть нараховуватися різні фрібети і бонуси.

Leonbets

Офшорний «Лев» дає новому клієнтові вітальний бонус на перший депозит розміром до $ 100. Відіграється бонус балами-Леоне, які Беттер отримує, укладаючи парі. Для отримання бонусу він повинен бути відіграний в 25-кратному розмірі з розрахунку 1 долар чистого виграшу = 1 Леонов.

Pinnacle

Контора приваблює нових клієнтів своїм світовим ім’ям, не особливо дбаючи про роздачу бонусів. А навіщо їх роздавати, якщо народ і так «тріщить».

Betfair

Ще один серйозний «дядько» на ринку світового беттінга, який дійшов до того, що взагалі прибрав букмекерську маржу при укладанні парі на біржі ставок (так, так, контора має власну біржу ставок). Новим клієнтам Betfair повертає розмір першої ставки, якщо вона була програна.

Winline

Offshornyy Vinlayn ne dayet «pechenyushek» novym igrokam, no dayet vozmozhnost’ potrenirovat’sya na 15 tysyach gostevykh ballov.

Parimatch

Odin iz samykh populyarnykh bukmekerov na postsovetskom prostranstve. Novym igrokam dayet do $25 privetstvennogo bonusa.

Winline

Офшорний Вінлайн не дає «печенюшок» новим гравцям, але дає можливість потренуватися на 15 тисяч гостьових балів.

Parimatch

Один з найпопулярніших букмекерів на пострадянському просторі. Новим гравцям дає до $ 25 привітального бонусу.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *