Кращі букмекерські контори України

Перед будь-яким новачком, який вирішив робити ставки на спорт, постає питання про вибір букмекерської контори. Що стосується України можна констатувати факт, що, на відміну від Росії, українське законодавство не регулює діяльність букмекерських контор в онлайні. Тому, в Україні доступні сайти всіх букмекерських контор. Нагадаємо, що в Росії було введено обов’язкове ліцензування букмекерських контор, які здійснюють свою діяльність через Інтернет. Всі сайти букмекерів, які не набули ліцензію ФНС РФ, були заблоковані Ростехнадзором. У легальному полі працюють тільки 19 російських букмекерських контор. Можливість пройти реєстрацію в російській легальної букмекерській конторі мають тільки громадяни РФ.

Легалізація БК в Україні

Оскільки в Україні не прийнятий закон, який регулює букмекерську діяльність в онлайні, більшість букмекерських контор, які працюють на українському ринку беттінга мають офшорні ліцензії (Кюрасао, Мальти, Гібралтару і ін.). Список найбільш популярних в Україні букмекерських контор невеликий:

  • 1xbet.com
  • Parimatch.com
  • Fan-sport.com.ua
  • Favbet.com
  • Marathonbet.com

У цих п’яти конторах грає близько 90% українських бетторов. Оскільки всі ці контори працюють по офшорним ліцензіями, то гра в них в плані ризику не отримання виграних грошей, знаходиться приблизно на одному рівні. Граючи в будь-який з цих контор, беттор повинен бути морально готовий до того, що контора може відмовити у виплаті виграних грошей з тих чи інших причин, іноді, і без вказівки причин. В такому випадку, щоб отримати свої гроші, беттору доведеться вступати в переписку з саппортом контори, щоб з’ясувати причину невиплат. Якщо «по-хорошому» домовитися з конторою не вийде, доведеться розпрощатися зі своїми грішми, бо ніяких юридичних механізмів, щоб оскаржити рішення контори, у беттора немає.

Ситуація може докорінно змінитися вже в цьому році, якщо українські парламентарії приймуть закон, який регулює діяльність букмекерських контор на території України. Сказати точніше, коли це може статися, досить важко через складну ситуацію в світі, викликаної пандемією коронавируса.

На порядку денному стоять більш важливі питання, ніж діяльність букмекерів.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *