Бездепозитні бонуси за реєстрацію в Україні 2020

Основна частина українських бетторов грають в 6-7 конторах, які орієнтовані на пострадянський ринок. Оскільки в Україні не прийнятий закон, який регулює діяльність онлайн букмекерів, практично всі контори, присутні на українському ринку беттінга, є офшорними. Багато з цих контор надають непогані бонуси за реєстрацію.

Бонус на перший депозит 1xbet

Даний бонус нараховується гравцям з Росії, України, Білорусії, Казахстану, вперше зареєструвалися на 1xbet. Після проходження процедури реєстрації в конторі, гравцеві надається бонус 100% на перше поповнення свого депозиту. Даний бонус відіграється протягом 30 днів в 5-ти кратному розмірі на ставках типу «експрес»: в «експресі» повинні бути 3 події (можна більше, менше не можна), з коефіцієнтами не нижче 1,40. Дати старту подій повинні укладатися в терміни дії бонусу. У разі успішного відіграшу бонусу виграна сума зараховується на основний рахунок беттора, але не більше розміру самого бонусу. Бонус вважається програною, якщо по завершенню акції залишок на бонусному рахунку гравця менше суми мінімальної ставки.

Бонуси FavBet

Ставка без ризику. Компанія FavBet дає можливість зробити ставку на будь-який спортивний подія на суму до 50 EUR і повернути суму ставки в тому випадку, якщо ставка не зіграє.

Бонус за реєстрацію VBET

Кожен новий клієнт, який успішно пройшов реєстрацію на VBET, може розраховувати на отримання фрібета в розмірі € 20. Для цього слід виконати наступні кроки:

 1. Відкрити і верифікувати аккаунт на VBET
 2. Перейти в розділ бонусів, активувати і отримати бонус
 3. Зробити депозит мінімум в розмірі € 20
 4. Зробити ставку на суму не менше € 10 на три події протягом 14 днів, з коефіцієнтом не менше 1,30.
 5. Фрібет буде перерахований протягом 10 хвилин після того, як ставка буде повністю розрахована.
 6. Фрібет повинен бути відіграний ставками типу ординар або експрес з коефіцієнтами не нижче 1,50. Термін відіграшу фрібета становить 2 тижні з моменту відкриття аккаунта.

Бонус Мелбет

Офшорна БК Мелбет надає своїм клієнтам бонус за реєстрацію в розмірі 850 грн у вигляді фрібета. Умовою нарахування фрібета є внесення гравцем депозиту в розмірі мінімум 250 грн і ставка всієї суми внесеного депозиту на подію з коефіцієнтом не менше 1.5. Ця пропозиція дійсна тільки для нових гравців MELbet.

Бонус Pin-up

 1. Якщо Ви є новим клієнтом, Ви можете отримати бонус на свій перший депозит в Pin-up максимально до 125% від депозиту, до 10 000 UAH!
 2. Сума бонусу залежить від суми депозиту. При сумі поповнення до 2 000 UAH (від 25 UAH до 1 999 UAH) бонус буде відповідати сумі депозиту.
 3. Для депозитів в сумі від 2 000 UAH до 3 999 UAH, відсоток буде підвищено до 110%!
 4. Максимальний бонус за акції – 10 000 UAH, що дорівнює 125% за депозит в сумі 8 000 UAH.
 5. Бонус може бути відіграний протягом місяця після зарахування, ставками з реального балансу з необхідним коефіцієнтом обороту.
(Visited 3 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *