Як отримати бонус від БК Паріматч при реєстрації

БК Паріматч була утворена в Києві в 1994 році, і працює по офшорній ліцензії, приймаючи ставки через сайт parimatch.com. Існує російський аналог Паріматч, який приймає ставки на сайті parimatch.ru. Юридично офшорний і російський Паріматч не пов’язані. Однак, обидва сайти виконані в одному стилі і колірній гамі, і працюють по одній і тій же лінії.

Бонуси російського Паріматч

Букмекерська контора Parimatch регулярно проводить конкурси прогнозів, присвячених боїв ММА, Супербоул, турнірів з кіберспорту. У лінії «Паріматч» можна знайти не тільки спортивні, а й культурні події, які також знаходять відображення в бонусної політики букмекера. Кінопремія «Оскар», президентські вибори в деяких країнах або навіть політ на Марс також можуть стати предметом спору на офіційному сайті легального російського букмекера.

У букмекера є бонус за реєстрацію, а також вітальний бонус на перший депозит. Також Parimatch регулярно проводить тематичні акції, присвячені різним значущим спортивним подіям. Букмекер пропонує два бонуси при реєстрації – бонус на перший депозит і фрібет за першу ставку. Використовувати бонуси можуть нові клієнти в БК “Паріматч”, які активували його в реєстраційній анкеті. Бездепозітний бонус у Parimatch не існує. Останній зареєстрований учасник для отримання бонусів повинен пройти верифікацію.

Бонуси офшорного Паріматч

На відміну від російської легальної контори Паріматч, parimatch.com бонусів при реєстрації не надає. Офшорний Паріматч здебільшого орієнтований на ігровий гемблінг, тому, і найпривабливіші бонуси роздає для клієнтів, які беруть участь в азартних онлайн іграх. Ті, хто захоплюється спортивними ставками, можуть розраховувати на участь в акційній програмі з розіграшу цінних призів: смартфона, плоского телевізора, грошових призів. Для участі в бонусної програмі гравець повинен робити ставки і поповнювати свій ігровий рахунок. За кожну виграну ставку і / або поповнення депозитного рахунку, гравцеві нараховуються бали, які потім можна використовувати в акції.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *